Buďte hrdí na svoji vánoční výzdobu

Buďte i ve vašem městě či obci hrdí na svoji vánoční výzdobu

Vůně cukroví, stromeček, koledy, dárky, sníh, ale i procházky vánočně vyzdobenými ulicemi, horký punč, kaštany, jiskřivá světýlka a zastavení se.  Aspoň na chvíli. O tom je čas adventu, o pospolitosti, společné radosti a těšení se. Pokaždé, když vyjdete z domu na vás sice může dýchnout chlad, ale pohled na vánoční výzdobu a atmosféru vás zahřeje u srdce, protože v každém z nás je kousek malého dítěte, které se těší na Ježíška. 

Jestli jste to právě vy, kdo může ovlivnit výzdobu vaší obce nebo města, neváhejte. Ty rozzářené oči, úsměvy i poplácání po ramenou za dobře odvedenou práci za to stojí. Vánoční výzdobou se zabýváme již od roku 2003, námi zdobený vánoční strom vyhrál už 4x anketu o nejhezčí vánoční strom v České republice. Víme jak na to a pomůžeme vám, od A do Z.

 

Jak na vánoční výzdobu

Úspěch vánoční výzdoby pro města a obce stojí na 3 hlavních krocích. 

  1. Včasné plánování. Ať už máte představu jakou výzdobu chcete, nebo ne, je důležité začít se připravovat včas. Hlavním důvodem je sezónnost zboží a časově náročnější výroba/doprava atypických prvků. 
  2. Nadčasové produkty. Náklady na výzdobu veřejných prostor začínají na desetitisích korun, pokračují přes statisíce. Je proto efektivnější vybírat takové prvky, které budou atraktivní a funkční i za několik let. 
  3. Dostupnost a viditelnost. Aby i vaši spoluobčané cítili slavnostní atmosféru Vánoc, je potřeba dekorace umístit na přístupná místa, kde se snadno můžou vyfotografovat, můžou si dát polibek pod jmelím, zazvonit si na zvoneček. Pokud si vedle vánočního stromu budou moci dát i punč na zahřátí, můžete si být jistí, že se do ozdobených ulic budou vracet. A když budou vánoční trhy opět zrušené, výzdoba a atmosféra místa zůstane. 

S námi získáte:

  1. Osvětlení, které i po pěti (sedmi, deseti) letech provozu stále dotváří vánoční atmosféru mnoha měst a obcí v Jihočeském kraji. 
  2. Odborné poradenství ohledně návrhů, instalací, technických parametrů i následný servis. 

Kde začít:

  1. Prohlídněte si naši galerii realizovaných výzdob a přečtěte si článek, jak na výzdobu vánočního stromu.
  2. Stáhněte si zdarma nejnovější katalogy vánoční výzdoby pro města a obce.
  3. Přihlašte se k odběru novinek (e-mail od nás můžete čekat maximálně 6x do roka).
  4. Domluvte si konzultaci na tel. 602 733 120 - Ing.Janovský nebo na e-mailu: vanoce@repam.cz