O nás

Společnost REPAM ELEKTRO s.r.o. byla založena v roce 1990.
Hlavní činností byly elektromontáže. V této době byl problém sehnat zboží, nebyly velkoobchody jako dnes a tak jsme z malého vlastního skladu postupně začali prodávat i elektromateriál. A to již v roce 1991. 
Poté se naše firma postupně během let rozvíjela a prodej elektromateriálu převládl nad elektromontážemi.
Vybudovali jsme vlastní sklady s prodejnou a obchodním oddělením na zelené louce v Litvínovicích.
Nyní disponujeme skladovou plochou témeř 2000m2. V roce 2019 jsme dokončili rekonstrukci další haly, cca 300m od našeho sídla s plochou cca téměr 500m2.
Dosahujeme obratu cca 120 mil. Kč ročně (bez DPH) a zaměstnáváme 25 pracovníků.
 
Profesionální světelnou výzdobou se zabýváme již od roku 2003.
Jsme regionálním distributorem společnosti CITY ILLUMINATIONS s.r.o., která vyrábí vlastní produkty světelné výzdoby a dále zastupuje a dováží výrobky jedné z největších evropských firem v tomto oboru, francouzské společnosti Leblanc Illuminations, která působí na evropském trhu více než 60 let.
 
Společně vám můžeme nabídnout každoročně aktualizovanou kompletní nabídku světelné výzdoby na evropské úrovni a rovněž zhotovení světelné výzdoby ušité na míru Vašim potřebám.
Součástí našich služeb je osobní konzultace a navržení či doporučení vhodné výzdoby pro danou lokalitu. Je možné zpracovat grafický návrh výzdoby. Výhodou našeho regionálního zastoupení je samozřejmě i zajištění rychlého servisu a osobního přístupu.
 

Za dobu našeho působení v našem regionu jsme realizovali výzdoby v mnoha jihočeských městech a obcích. Získali jsme řadu zkušeností a dokážeme vám poradit s výběrem vhodné výzdoby.

Pravidelně doplňujeme a spolupracujeme na výzdobě např. pro města: Prachatice, Vimperk, Český Krumlov, České Budějovice, Týn nad Vltavou, Dačice, Nová Bystřice, Veselí nad Lužnicí, Planá nad Lužnicí, Lišov, Třeboň, Lomnice nad Lužnicí a také v mnoha obcích. 

Mnohaletá vzájemná spolupráce s městy a obcemi svědčí o dobré kvalitě našich výrobků a poskytovaných služeb.

Ing. Petr Janovský, jednatel společnosti

 

REPAM ELEKTRO s.r.o.

Pod Stromovkou 202, Litvínovice

370 01 České Budějovice

IČO: 00514136

DIČ: CZ00514136

Právnická osoba

Plátce DPH

 

Bankovní spojení:

Raiffeisen Bank

Číslo účtu:5002003283/5500

Spojte se s námi:

Telefon: +420 387 203 107

E-mail: vanoce@repam.cz

Internet: www.repam.cz

Odborné poradenství, návrhy:
Ing. Petr Janovský,
tel. 602 733 120, e-mail: janovsky@repam.cz