Tipy a rady

Vánoční výzdoba pro města a obce je mnohem komplexnější než výzdoba domova a rodinné zdobení stromečku.

Připravili jsme pro vás několik tipů a návodů, jak nejlépe k výzdobě přistupovat. Postupně sekci budeme rozšiřovat o články týkající se výzdoby velkých vánočních stromů, vánočních převěsů do ulic či motivů na sloupy veřejného osvětlení, zdobení radnic či velkých budov nebo tipy na práci s 3D motivy, kam patří i 3D sochy vánočních andělů.

Světelné rampouchy a krápníky a LED rampouchy

Typy světelných rampouchů či krápníků
Světelné rampouchy patří bezesporu mezi základní prvky vánočního osvětlení měst, obcí, ale i rodinných domů a veřejných budov. 

Vánoční atmosféra v ulicích

Osvícené ulice během vánočního období mají za úkol vytvořit magickou a slavnostní atmosféru, která rozjasní chladné zimní večery a přinese radost a pohodu do městského prostředí. Představujeme vám nápady, jak vytvořit vánoční atmosféru v ulicích.

Nejlépe ozdobený vánoční strom

Pojďte se s námi přenést do adventního času, kde si s přáteli vychutnáváte horkou čokoládu nebo punč pod nádherným vánočním stromem. Jaký by asi mohl být? 

Checklist vánoční výzdoby

Bez ohledu na venkovní počasí je podzim správnou dobou pro plánování vánoční výzdoby. 

Pro tuto sezónu jsme pro vás připravili malý checklist, co všechno správnou vánoční atmosféru vytváří.

Světelná výzdoba pro města a obce

Vánoční svátky jsou pro mnohé z nás tou nejkrásnější a nejočekávanější dobou roku. Časem, kdy se rodiny shromažďují, děti očekávají příchod Ježíška, domovy a města se rozsvítí tisíci jasnými světly a krajina se někdy promění v sněhovou záři. A právě ...

Trendy ve vánoční výzdobě 2023

Vážení zákazníci,

navzdory rostoucím cenám elektrické energie se potvrdilo, že moderní vánoční výzdoba má minimální spotřebu a zatíží tak rozpočet podobně, jako příprava odpoledního čaje.