Volejte: 387 203 107 od 7:00 do 15:30 hodin

Inspirujte se

Produkty uvedené v tomto internetovém obchodě dováží do ČŘ společnost CITY ILLUMINATIONS s.r.o. již 12. rokem. Je exkluzivním distributorem jedné z největších evropských firem v oboru světelné a vánoční výzdoby, francouzské společnosti LCX-LEBLANC CHROMEX, která působí na evropském trhu více než 50 let a patří mezi největší evropské výrobce světelné výzdoby. 

Společně Vám i my můžeme nabídnout každoročně aktualizovanou kompletní nabídku světelné výzdoby na evropské úrovni a rovněž zhotovení světelné výzdoby ušité na míru Vašim potřebám.

Naše společnost REPAM ELEKTRO s.r.o., je regionálním distributorem profesionální výzdoby již od roku 2003. Za tuto dobu jsme realizovali výzdoby v mnoha jihočeských městech a obcích. Pravidelně doplňujeme a spolupracujeme na  výzdobě např. pro města Prachatice, Vimperk, Český Krumlov,  České Budějovice, Týn nad Vltavou, Dačice, Nová Bystřice, Veselí nad Lužnicí, Planá nad Lužnicí, Lišov,  a též řadu obcí. Mnohaletá vzájemná spolupráce svědčí o dobré kvalitě našich výrobků. Zde si můžete prohlédnout profesionální osvětlení měst.

Nespecializujeme se jen na velká města a obce. Ale dokážeme dovést i Váš dům k dokonalosti. 

 


Profesionální výzdoba na Váš dům

 

 

 


 

Rádi Vám
poradíme

+420 387 203 107

+420 724 906 362

objednavky@repam.czJsme regionálním distributorem společnosti CITY ILLUMINATIONS s.r.o., která vyrábí vlastní produkty světelné výzdoby a dále dováží výrobky jedné z největších evropských firem v tomto oboru, francouzské společnosti LCX-LEBLANC CHROMEX, která působí na evropském trhu více než 50 let.

VÍCE

 

 

Podporujeme on-line platby GOPAY